Обстеження фасаду, простукування плитки

Обстеження фасаду простукування плитки

Обстеження фасаду будівлі - це дуже важлива процедура, яка здійснюється для попередньої оцінки стану фасаду. У більшості випадків така дія необхідна для досить давно побудованих споруд, фасад яких міг втратити свій первозданний вигляд через тривалий період експлуатації. Для відновлення первозданного привабливого вигляду фасаду будівлі, як правило, здійснюється ремонт або реставрація будинку. Але перед тим, як приступити до виконання таких заходів, бажано здійснити обстеження фасаду.

Замовити таку послугу як обстеження фасаду будівлі в столиці можна в компанії «КиївАльп». Наші фахівці зможуть в максимально стислі терміни дуже якісно виконати простукування поверхні фасаду, відбиття штукатурки, яка бухтить. Наша фірма також надає такі послуги як штукатурка і шпаклівка фасаду без сітки або по сітці, розшивання «павутинок» і тріщин, грунтовка фасаду будівлі проникаючими грунтами, відновлення ліпного декору або інших різних елементів фасаду, очищення фасаду від солі та інших всіляких забруднень, забарвлення фасаду і т.д.

Обстеження фасаду будівлі, безперечно, є дуже важливим етапом в процесі ремонту або реконструкції будинку, адже така процедура дозволить створити для фахівців чіткий план дій по ремонту фасаду, а замовнику дозволить дізнатися обсяг і терміни всіх виконуваних робіт, а також вартість всіх ремонтних заходів. Якщо Ви виявили проблемні ділянки фасаду будівлі, то Вам варто негайно скористатися такою послугою як обстеження фасаду.

Обстеження фасаду будівлі можна замовити в компанії «КиївАльп». Звертайтеся.