МОНТАЖ РЕКЛАМИ

Монтаж банера в важкодоступних місцях!

Монтаж Реклами

Монтаж РекламиКомпанія "КиївАльп" пропонує кваліфіковані послуги з монтажу рекламних банерів. Роботи проводяться на вулицях міста із застосуванням техніки промислового альпінізму, що дозволяє проводити висотний монтаж банерів на будь-якій висоті, на стіни і фасади будівель, крани, вишки, труби, будівельні ліси, баки, дерева, стовпи і будь-які інші промислові, офісні, житлові конструкції в стислі терміни і з мінімальними підготовчими роботами.

Використовуються такі технології висотного монтажу банерів: спеціальними скобами, через кишеню, на люверсах, з використанням рам; можливе використання ряду інших технологій для висотного монтажу банерів. Особливістю при висотному монтажі банера будь-яких видів є ретельне кріплення банера на фасадах будівель з урахуванням напрямків повітряних потоків, неприпустимість зриву конструкції при екстремальних навантаженнях на тіло банера при потужних поривах вітру. Однією з інших особливостей є збереження можливості легкого демонтажу банера в разі потреби. Точну вартість висотного монтажу банерів може визначити майстер, ознайомившись з конструкцією банера.

При проведенні робіт з монтажу банера треба враховувати дві основні проблеми: провисання банера в силу його величини і, відповідно ваги - банер може важити пару сотень кілограмів, і вітрового навантаження, так як банер може мати величезну парусність внаслідок своїх розмірів і розташування на висоті. Якщо є можливість зробити висотний монтаж банера на рамний каркас, то, безсумнівно, краще зробити саме так. Однак, найчастіше потрібно дуже терміново повісити банер, і часу на спорудження рами не залишається. У такому випадку для натяжки банера використовують пропущені в спеціальні кишені банера троси. При цьому необхідно встановлювати додаткові відтяжки для зменшення провисів, з кроком близько двох метрів. Відповідно, відстань від банера до стіни повинна бути в межах 50 см. Якщо є можливість висотного монтажу банера впритул до стіни, то можлива фіксація нижнього і верхнього країв банера за допомогою болтів, металевих куточків, які стягують, закріплені на стіні і, відповідно, на банері. Такий спосіб висотного монтажу банерів вельми ефективний для не надто довгих банерів - довжиною близько 10-12 метрів, і забезпечує просту і надійну фіксацію і натяжку.

Монтаж Реклами в Києві Монтаж Реклами важкодоступні місця Монтаж Рекламних банерів

Багаторічний досвід робіт в галузі промислового альпінізму дозволяє нашим фахівцям проводити якісний монтаж рекламних банерів. У цьому переконалися наші численні клієнти - переконайтеся і Ви!

 

Дзвоніть прямо зараз!
Довіртеся професіоналам!
Телефон: 229-44-72
(098) 319-65-53
c 9:00 до 20:00 без вихідних