ВИДАЛЕННЯ ОМЕЛИ, ОБРІЗКА ОМЕЛИ

обрізка омели видалення омели
обрізка омели київ обрізка омели замовити
видалення омели видалення омели київ недорого

Проходячи повз різних дерев в парках і на вулицях, ми можемо бачити незвичайні зелені кущі у вигляді кулі прямо на гілках дерев. Багато людей вважають, що ці утворення можуть бути просто гніздами якихось птахів. Але це зовсім не так. Ці незрозумілі зелені кулі представляють собою паразитуючі рослини під назвою омела. Таку рослинність люди намагаються негайно видаляти за допомогою такої професійної послуги як обрізка омели.

Омела в більшості випадків зростає у верхній частині крони дерева переважно на молодих гілках. Обрізка омели є дуже важливою і необхідною процедурою, адже така куляста рослина послаблює дерево і порушує його зростання. Омела забирає чималу частину рідини і корисних речовин, які необхідні для росту дерева. Тому обрізка омели повинна здійснюватися негайно після її появи на кроні дерева.

Обрізка омели, на жаль, здійснюється таким чином, що здорові гілки дерева також трохи страждають, адже видаляти це паразитуючу рослину необхідно на 1-1,5 метра нижче приєднання її до дерева.

Ранньою весною, в той час, коли листя на деревах ще немає, омела вже починає цвісти. Крім того, що омела згубно впливає на дерево, де вона проросла, вона може також заразити і сусідні дерева. Тому не варто затягувати з обрізанням омели. Видалити цю паразитуючу рослину оперативно, акуратно і якісно зможуть фахівці компанії «КиївАльп».

Таку послугу як обрізка омели в Києві Ви можете замовити у фірмі «КиївАльп». Звертайтеся.