ФАРБУВАННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ НА ВИСОТІ

Фарбування металоконструкцій на висотіКомпанія "КиївАльп" надає професійні послуги з різних видів висотних робіт, в тому числі і фарбування металоконструкцій.

На сьогоднішній день використання металоконструкцій для різних цілей в сфері будівництва будівель і окремих конструкцій широко поширене. Це можна пояснити тим, що дана технологія передбачає відносну швидкість виконання робіт і меншу затратність. Однак вважати такий монтаж легким все ж не варто. Будь-які роботи на висоті вимагають від їх виконавців найвищого рівня кваліфікації, здатності працювати відмінно навіть в дуже складних умовах. Це ж справедливо і для таких робіт, як фарбування металоконструкцій на висоті.


Якщо Ви зацікавлені, щоб, встановлена Вами металоконструкція, служила Вам довгі роки, то необхідно забезпечити їй надійний захист від корозії. Ця проблема актуальна практично для будь-якої конструкції з металу, особливо якщо вона розташована на вулиці і постійно піддається впливу атмосферних осадів і явищ.

Антикорозійне фарбування металоконструкцій на висоті обійдеться Вам в рази дешевше, ніж заміна їх на нові, навіть часткова.

Однак, слід бути впевненим, що фарбування металоконструкцій на висоті буде виконане професіоналами, які відповідально поставляться до роботи і забезпечать надійний захист металу.

Антикорозійне фарбування металоконструкцій на висоті виконується в кілька етапів. До них відносяться очищення покриття від бруду, старої фарби (підготовчий етап), потім грунтовка металу і тільки після цього нанесення антикорозійної фарби на конструкцію.

Від того, наскільки якісно виконаний кожен з етапів і буде залежати ефективність антикорозійного фарбування металоконструкцій на висоті в цілому.

Фарбування металоконструкцій на висоті недорого Фарбування металоконструкцій на висоті