Ремонт міжпанельних швів

Ремонт межпанельных швовЯкщо вас турбують холодні стіни у Вашій квартирі, протяги, і Вам чути звуки ззовні, то цілком ймовірно, що причина всього цього криється в неякісно забитих швах між панелями Вашого будинку. Це може негативно позначитися на функції збереження тепла в житлі, що, природно, спричинить за собою додаткові витрати на оплату опалення квартири.

Ремонт міжпанельних швів просто необхідний, якщо є підозра, що герметизація цих швів порушена. До того ж різні проблеми зі швами можуть бути небезпечні для цілісності всієї будівлі і навіть можуть бути загрозою для безпеки мешканців будинку. Ремонт міжпанельних швів повинен обов'язково здійснюватися хорошими фахівцями, адже непрофесійна герметизація швів може стати причиною не тільки даремно витрачених грошей, але і появи цвілі, різних шкідливих комах. Також неякісно виконаний ремонт міжпанельних швів буде причиною нестабільної температури в квартирі і постійного протягу, що особливо небезпечно для тих квартир, де проживають маленькі діти. Герметизація міжпанельних швів, як правило, здійснюється і на внутрішній стороні стін, і на зовнішній.

Компанія «КиївАльп» швидко і надійно зможе забезпечити максимально ефективну і якісну герметизацію по цілком помірній ціні.

Високоякісний ремонт міжпанельних швів за допомогою фірми «КиївАльп» допоможе зберегти тепло у Вашому житло.


Дзвоніть прямо зараз!
Довіртеся професіоналам!
Телефон: 229-44-72
(098) 319-65-53
c 9:00 до 20:00 без вихідних