ОЧИЩЕННЯ ДАХІВ ВІД СНІГУ І БУРУЛЬОК

прибирання бурульок з дахуПрибирання бурульок з дахів і очищення снігу є, безумовно, дуже важливими і відповідальними заходами, від яких залежить безпека людей в холодну пору року. Слід зазначити в першу чергу ступінь небезпеки, яка загрожує всьому в наближеній території при обваленні бурульок, криги або пластів снігу. Великі бурульки і брили снігу, які обвалюються з досить великої висоти,  можуть завдати досить істотний і неприємний збиток припаркованому внизу автотранспорту, різним рослинам і, що найстрашніше, можуть привести до пошкоджень і травм людей і тварин, що проходять повз будинок. Також несвоєчасне прибирання бурульок з дахів і виникло внаслідок цього падіння льоду і снігу з дахів будинків, воно може призвести до порушення комунікаційних ліній і обриву проводів.

Тому прибирання бурульок з дахів неодмінно повинно виконуватися якісно, своєчасно і систематично. Адже від цього залежить збереження майна біля будинку, а також здоров'я і життя пішоходів, що проходять поблизу від будівель.

Другорядною, але теж дуже важливою причиною необхідності обов'язкового регулярного прибирання бурульок з дахів будівель і очищення від снігу є той факт, що від величезної ваги снігу, який поступово накопичується на даху, може постраждати покрівля.

Прибирання бурульок з дахів вважається досить небезпечною і відповідальною роботою, довіряти яку слід тільки висококласним професіоналам в цій сфері діяльності. Промислові альпіністи фірми «КиївАльп» виконають очистку від снігу та бурульок ділянку будь-якого розміру. Всього за 5 грн. за квадратний метр наші фахівці позбавлять будівлю від бурульок та снігу. Мінімальна сума замовлення складає 800 грн. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів.

Досвідчені фахівці компанії «КиївАльп» здійснять професійне прибирання бурульок з дахів в найкоротші терміни.

Очищення даху від снігу прибирання бурульок з даху

прибирання бурульок з даху уборка сосулек с крыш

уборка сосулек с крыш очищення снігу