Водостоки пластикові

Захист Вашої покрівлі!

Водостоки пластикові

Водостоки пластикові

Компанія "КиївАльп" проводить монтаж і ремонт пластикових водостоків для будь-яких споруд. Наші досвідчені промислові альпіністи вирішать завдання будь-якої складності по установці пластикових водостічних систем.

Пластикові водостічні системи дуже популярні своєю стійкістю до несприятливих впливів навколишнього середовища, ультрафіолетового світла, а також простоти монтажу. Пластикові водостоки мають приємний зовнішній вигляд, який не зіпсується з часом. До того ж, такі системи мають доступну ціну.

Пластикові жолоби і труби забезпечують більш високу швидкість проходу води, а значить - кращу пропускну здатність системи. На поверхні пластика не накопичується бруд - пластикові водостоки менше схильні до засмічення, їх не потрібно мити і взагалі будь-яким чином доглядати за ними.

.

Водостоки пластикові монтаж Водостоки пластикові монтаж недорого

Пластик відмінно поглинає шум поточної води. Навіть при різких перепадах температур герметичність пластикових водовідвідних систем не страждає. З'єднання жолобів і труб, колін та інших елементів може бути виконано за допомогою гумових ущільнювачів або ж клеючих сумішей з включенням розширювальних елементів в конструкцію.

Пластикові водостоки органічно виглядають на покрівлі з будь-якого матеріалу, різноманітність кольорів і безліч варіантів конструкції дозволяє вписати пластиковий водостік в будь-який дизайн будинку.

Дзвоніть прямо зараз!
Довіртеся професіоналам!
Телефон: 229-44-72
(098) 319-65-53
c 9:00 до 20:00 без вихідних