РЕМОНТ ПОКРІВЛІ

Покрівельні роботи

Компанія «КиївАльп» виконує роботи по влаштуванню і ремонту покрівлі та покрівельних конструкцій.

Детальний опис послуги

покрівельні роботиКомпанія «КиївАльп» виконує роботи по влаштуванню і ремонту покрівлі та покрівельних конструкцій. Висококваліфіковані фахівці в зручний для Вас час виїдуть на місце передбачуваних робіт і складуть оптимальну пропозицію. У зимовий період укладаємо договори з прибирання покрівель від снігу та криги. Поряд з даховими роботами, наша компанія пропонує послуги промислових альпіністів, фасадні роботи, гідроізоляцію міжпанельних стиків, утеплення будівель. На всі види робіт надається гарантія.

Ми використовуємо тільки новітні покрівельні матеріали і ті, які довели свою надійність. Всі роботи на покрівлі виробляються за чітко відпрацьованими технологіями і з жорстким контролем якості.

При виконанні робіт по влаштуванню м'яких покрівель нами застосовуються матеріали таких виробників як: «ТехноНІКОЛЬ» (Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.), «Славутський руберойдовий завод» (Славута, Хмельницька обл.), «Акваізол» (Харків, Харківська обл.)

При виконанні робіт по влаштуванню скатних покрівель нами застосовуються матеріали компаній: «RUKKI» (Фінляндія), «Onduline» (Польща), «ТПК-Центр» (Україна), а також традиційний шифер провідних українських виробників.

Розцінки включають вартість роботи, матеріалів

покрівельні роботи ремонт покрівлі ремонт покрівлі недорого ремонт дахув київ

Дзвоніть прямо зараз!
Довіртеся професіоналам!
Телефон: 229-44-72
(098) 319-65-53
c 9:00 до 20:00 без вихідних