Снігозатримувачі

Надійний захист для Вас!


Снігозатримувачі трубчасті

Снігозатримувачі установкаКомпанія "КиївАльп" проводить установку снігозатримувачів власного виробництва. Монтаж снігозатримувачів дозволяє вирішити такі проблеми:

  • Відомо, що сніг - прекрасний теплоізолятор і природний утеплювач. Встановивши систему снігозатримання на даху, можна отримати додаткову можливість зберегти тепло будинку, заощадивши при цьому кошти на його обігрів
  • Запобігання сповзання снігу нерівномірними масами, уникнути поломок ринв, захист від сніжно-крижаних мас, що становлять загрозу життю людини.


Роботи по установці снігозатримувачів проводять досвідчені промислові альпіністи, які мають великий досвід по даному виду робіт. Це гарантує швидкість і якість монтажу снігозатримувачів.

Снігозатримувачі Снігозатримувачі можна встановити по всьому периметру даху і в потенційно небезпечних місцях, наприклад, над входом в будівлю. Залежно від виду покрівлі, на яку проводиться монтаж снігозатримувачів, вартість монтажних робіт може дещо відрізнятися, але в будь-якому випадку вона невисока.

Снігозатримувачі трубчасті виготовляються довжиною 1м, 2м, 3м.

Колір снігозатримувачів під замовлення до кольору покрівлі.

Можлива доставка по Україні службами вантажоперевезень.

Довіряйте професіоналам.

Ось, що відбувається з неякісними виробами:

Снегозадержатели монтаж Снігозатримувачі установка київ

У зв'язку з нестабільністю вартості будівельних матеріалів,
актуальні ціни на товари та послуги уточнюйте по телефону
Дзвоніть прямо зараз!
Довіртеся професіоналам!
Телефон: 229-44-72
(098) 319-65-53
c 9:00 до 20:00 без вихідних