Водостоки металеві

Захист даху і стін!

Водостоки металеві

Компанія "КиївАльп" проводить монтаж, виготовлення і ремонт металевих водостоків для будь-яких споруд. Наші досвідчені промислові альпіністи вирішать завдання будь-якої складності по установці металевих водостічних систем.

Водостоки металеві в києві Водостоки металеві монтаж ціна

Водостоки металеві ціна монтажуМеталеві водостоки користуються незмінною популярністю в Україні. Найвагомішим аргументом на їхню користь служить міцність металевих водостоків. Сталеві деталі виконані і монтуються в систему таким чином, щоб витримувати постійні і високі навантаження. Це, перш за все, вага снігу і льоду плюс сильні вітри, без яких не обходиться зима. Водостоки металеві, постійно контактуючи з водою, потребують надійного захисту від корозії. Саме економічне рішення - водостоки з оцинкованої сталі, методом гарячого цинкування сталеві листи досить надійно захищаються від іржі.

Сучасні металеві водостічні системи виконані зі сталі, додатково захищеної спеціальними пластиковими покриттями. Такі водостоки прослужать Вам набагато довше - до 60 років. Висока міцність пластику дозволяє встановлювати такі водостоки в будь-яких кліматичних зонах. Пластикові покриття наносяться на обидві

Водостоки металеві Монтаж металевих водостоків

Дзвоніть прямо зараз!
Довіртеся професіоналам!
Телефон: 229-44-72
(098) 319-65-53
c 9:00 до 20:00 без вихідних