ЧИЩЕННЯ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ, ДАХУ, ЖОЛОБІВ

ЧИЩЕННЯ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ, ДАХУ, ЖОЛОБІВКонструкціі приватних будинків часто включають водостічні системи, покликані відводити дощову і талу воду від стін і фундаменту будівлі. Це дозволяє значно збільшити термін експлуатації будинку, так вода не руйнує фундамент, не викликає його усадку. Згодом у водостічній системі, в жолобах накопичується всіляке сміття, який заважає нормальному, повноцінному функціонуванню всієї системи. Найчастіше в систему забиваються листя з зростаючих поблизу дерев, дрібне сміття, яке переносить вітер, пил і так далі. Все це, накопичуючись в водостічній системі, перешкоджає вільному водовідведенню. Крім того, вологе листя стає місцем існування і розмноження великої кількості комах. Щоб уникнути таких наслідків, потрібно регулярно проводити чистку водостічної системи, даху, ринв.

ЧИЩЕННЯ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИДах можна чистити самостійно, однак, варто зазначити, що це досить трудомістке заняття, тим більше, коли мова йде про будову в два і більше поверхів. Періодичність, з якою необхідно проводити чистку водостічної системи, даху, ринв визначається в залежності від кількості дерев, які ростуть біля будинку, так як саме їх листя є основною причиною засмічень. Якщо поблизу росте кілька зелених насаджень, то очищення може знадобитися до 3х раз на рік, якщо ж біля будинку немає жодного дерева, то достатньо буде однієї чистки водостічної системи, даху, ринв в рік.

Так чи інакше, доцільно довірити професіоналам чищення водостічної системи, даху, ринв, так як у них є необхідне спорядження для роботи на висоті, а також обладнання, за допомогою якого проводиться ефективна чистка.

Якщо регулярно здійснювати чистку водостічної системи, даху, ринв, то можна не переживати про надійність системи, стан стін і фундаменту, можливих протічках води в будинок.

Чистка водостічної системи, даху, ринв - робота, яку можна впевнено доручити нашим фахівцям.

Дзвоніть прямо зараз!
Довіртеся професіоналам!
Телефон: 229-44-72
(098) 319-65-53
c 9:00 до 20:00 без вихідних