РЕМОНТ РИНВ І ЖОЛОБІВ

РЕМОНТ РИНВ І ЖОЛОБІВВодостічна система - невід'ємна складова більшості висотних будівель, приватних будинків. Конструкційно вона складається з труб і жолобів, основною функцією яких є відведення води від стін і фундаменту будівлі. Дана система може бути виконана з пластика або металу. І в першому, і в другому випадках, матеріал з часом зношується, пошкоджується. Так, на металі може з'явитися іржа, а пластик може потріскатися в результаті температурних коливань. Тому в цих випадках буде необхідний ремонт водостічних труб і жолобів.

Сезонна чистка та ремонт водостічних труб і жолобів дозволить виявити дрібні пошкодження і усунути їх, уникнувши тим самим більших неприємностей. На жаль, деякі власники будинків нехтують або забувають про необхідність сезонного обслуговування і ремонту водостічних труб і жолобів, що часто призводить до засмічення, зниження ефективності експлуатації системи.

Приводом до початку ремонтних робіт можуть послужити наступні фактори:

  • з'явилася іржа на металевих трубах,
  • потріскалися пластикові труби,
  • вода погано проходить (говорить про засори),
  • система при поривах вітру гойдається.

У цих та в деяких інших випадках знадобиться ремонт водостічних труб і жолобів, з яким краще не затягувати. Так як ремонтні роботи необхідно здійснювати на висоті, то є сенс в цій справі скористатися послугами професіоналів. Крім того, що у фахівців є потрібне спорядження і обладнання, вони також знають особливості ремонту, завдяки чому впораються з ремонтом водостічних труб і жолобів якісно та оперативно.

У Києві працює досить велика кількість фірм, що пропонують обслуговування та ремонт водостічних труб і жолобів, і серед них однією з найбільш гідних є «КиївАльп».

Дзвоніть прямо зараз!
Довіртеся професіоналам!
Телефон: 229-44-72
(098) 319-65-53
c 9:00 до 20:00 без вихідних